xx

FUEL FILTER SHOP, DEĞİŞMEYEN YAKIT FİLTRESİ

Yalnızca GOO-FAR yakıt filtresi ve su separatörleri satan online satış mağazası açılmıştır. Yıllarca değişim gerektirmeyen, kullanıcısını defalarca memnun eden GOO-FAR neye yarar?

Yıllarca filtre değiştirmezsiniz
Yakıt içindeki tortu ve su sisteminize giremez, böylece yakıt tankı, enjektör, motor, boru ve hortum sistemi temiz kalır.
Yakıt içeriğindeki kaçınılmaz tortu nedeniyle tıkanma yaşamayacağınız için aracınız sizi yolda bu nedenle bırakmaz. Bu özellikle deniz araçları için hayati önem taşır.

Hem zaman, hem sağlık hem de maddi avantajını düşünen herkesin alması gereken bir üründür.

GOO-FAR yakıt filtresi ve su separatörü yalnızca benzin, dizel, biodizel yakıt kullanan cihazlar içindir. Ağır viskoziteli fuel-oil gibi yakıtlarda kullanılamaz. Bu koşullarda çalışan 1 HP den 5.000 HP ye kadar her cihaza uygulanabilir. Ölçüsü standart kağıt filtreden farklı olduğu için kaput kısmı dar araçlarda kullanamayabilirsiniz. Gemi, traktör, otobüs, TIR, kamyon, minibüs, jeneratör, kompresör gibi birçok makinede kullanılabilen filtrenin montajı da oldukça basittir, ustalık veya araç gereç istemez.

Size uygun bir GOO-FAR seçmek için, dünyanın her yerine ücretsiz kargo imkanı sunan GOO-FAR satış sitesini hemen ziyaret edebilirsiniz.

Şimdi bir GOO-FAR almak için burayı tıklayabilirsiniz

TOP